Les Higiena sponsorem Wielkiego Meczu Charytatywnego Metropolii Bydgoszcz

Jesteś w: Les Higiena sponsorem Wielkiego Meczu Charytatywnego Metropolii Bydgoszcz

 1 czerwca 2019 r. z okazji Dnia Dziecka odbył sie Wielki Bydgoski Mecz Charytatywny Metropolii Bydgoszcz.Na Stadionie Gwiazdy w Bydgoszczy, spotkały się drużyny Samorządowców oraz Dziennikarzy.  Miasto Bydgoszcz organizuje cyklicznie Wielki Bydgoski Mecz Charytatywny. Reprezentacje dziennikarzy lokalnych mediów oraz polityków z wszystkich ugrupowań sceny politycznej, co roku przed wakacjami mierzą się na piłkarskim boisku, grając na rzecz podopiecznych z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych oraz placówek opiekuńczo – wychowawczych z powiaty bydgoskiego. Dzięki wsparciu Sponsorów zebrane środki w całości zostaną przeznaczone na organizację wakacji letnich dla dzieci z placówek opiekuńczo – wychowawczych. W tym roku udało sie zebrać  kwotę 36 tysięcy złotych . Gratulujemy i cieszymy sie, że mogliśmy byc częścią tego wspaniałego wydarzenia. 

Fot. bydgoszcz.pl

https://www.bydgoszcz.pl/aktualnosci/tresc/mecz-charytatywny-metropolii-bydgoszcz-za-nami/

  

Pozostałe w dziale
Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk - święto obchodzone corocznie 15 października, zostało ustanowione przez ONZ w 2008 roku, jako akcja edukacyjna, której celem jest globalna edukacja na t…
Zapraszamy do Bydgoszczy, na Międzynarodowy Dzień Kajakarza Kayakmanię 2019, gdzie mamy przyjemność być jednym z głównych sponsorów tego fantastycznego wydarzenia!
 1 czerwca 2019 r. z okazji Dnia Dziecka odbył sie Wielki Bydgoski Mecz Charytatywny Metropolii Bydgoszcz.
13 maja br.  w bydgoskim Hotelu City odbyło się oficjalne zakończenie rozgrywek LSK w wykonaniu siatkarek Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz. W obecności przedstawicieli partnerów, sponsorów i mediów w…
W dniach 09-10.04.2019 r. na Expo Mazury w Ostródzie odbyła się czwarta już edycja targów Mazury HoReCa, gdzie byliśmy jednymi z wystawców.