Les Higiena

"Myję ręce z Les Higiena"

Jesteś w: "Myję ręce z Les Higiena"

"Myję ręce z Les Higiena" to kampania edukacyjna zorganizowana specjalnie dla szkół podstawowych, oraz przedszkoli, którą prowadzimy od 7 lat.

Celem kampanii jest pogłębienie świadomości, jak ważna jest prawidłowa higiena dłoni oraz troska o czystość naszego otoczenia. 

Dzieci zawsze z zaciekawieniem słuchają o przygodach Leszka - bohatera naszych filmów animowanych, z wielkim entuzjazmem przyjmują każdą informację , a co najważniejsze dzięki dobrej zabawie zapamiętują jak należy dbać o swoje zdrowie, myjąc rączki . To dla nas ogromna satysfakcja.

Wierzymy, że wczesna edukacja dzieci na temat higieny mycia rąk z pewnością przyczyni się między innymi do zapobieganiu różnych chorób oraz poprawi warunki życia wielu osób. Szczególnie w świetle obecnych wydarzeń to przesłanie jest niezmiennie ważne! 

 

 

 

 

Pozostałe w dziale
"Myję ręce z Les Higiena" to kampania edukacyjna zorganizowana specjalnie dla szkół podstawowych, oraz przedszkoli, którą prowadzimy od 7 lat. Celem kampanii jest pogłębienie świadomości, jak ważna je…