Les Higiena sponsorem głównym Międzynarodowego Dnia Kajakarza Kayakmania Bydgoszcz 2019

Jesteś w: Les Higiena sponsorem głównym Międzynarodowego Dnia Kajakarza Kayakmania Bydgoszcz 2019

Zapraszamy do Bydgoszczy, na Międzynarodowy Dzień Kajakarza Kayakmanię 2019, gdzie mamy przyjemność być jednym z głównych sponsorów tego fantastycznego wydarzenia!Kajakarstwo zawsze było nam bliskie. Jeśli jeszcze zbliża ludzi i propaguje zdrowy tryb życia, tworzy przestrzeń dla każdego, kto zechce pobyć w pięknych okolicznościach przyrody, to tym bardziej wspieramy całym sercem.
Zatem zapraszamy do Bydgoszczy, na Międzynarodowy Dzień Kajakarza Kayakmanię 2019, gdzie mamy przyjemność być jednym z głównych sponsorów tego fantastycznego wydarzenia. Na uczestników i gosci organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, zarówno na lądzie jak i na wodzie. Impreza odbędzie się w sercu Bydgoszczy, na Wyspie Młyńskiej w ostatni weekend wakacji. Zawody kajakowe bedą rozgrywac się na Brdzie, a punktem kulminacyjnym bedzie próba pobicia rekordu Polski w kategorii największa parada kajaków, na którą również serdecznie zapraszamy.

Link do wydarzenia na facebooku: www.facebook.com/events/2244544695811330

www.kayakmania.pl

 

Pozostałe w dziale
Podobnie, jak w zeszłym roku Les Higiena została partnerem akcji  „BYDGOSZCZ ZDROWA,WOLNA OD NAŁOGÓW V – Pokaż, że warto”. 
Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk - święto obchodzone corocznie 15 października, zostało ustanowione przez ONZ w 2008 roku, jako akcja edukacyjna, której celem jest globalna edukacja na t…
Zapraszamy do Bydgoszczy, na Międzynarodowy Dzień Kajakarza Kayakmanię 2019, gdzie mamy przyjemność być jednym z głównych sponsorów tego fantastycznego wydarzenia!
 1 czerwca 2019 r. z okazji Dnia Dziecka odbył sie Wielki Bydgoski Mecz Charytatywny Metropolii Bydgoszcz.
13 maja br.  w bydgoskim Hotelu City odbyło się oficjalne zakończenie rozgrywek LSK w wykonaniu siatkarek Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz. W obecności przedstawicieli partnerów, sponsorów i mediów w…