Les Higiena

Spływy kajakowe

Jesteś w: Spływy kajakowe

Prezes firmy Les Higiena Pan Łukasz Gliński regularnie bierze udział w różnych spływach kajakowych. Swoją pasją stara się zarazić również swoich pracowników.Prezes firmy Les Higiena Pan Łukasz Gliński regularnie bierze udział w różnych spływach kajakowych. Swoją pasją stara się zarazić również swoich pracowników. Dlatego nieprzerwanie od 2005 roku Les Higiena regularnie organizuje firmowe spływy kajakowe oraz organizuje różne wydarzenia miejsce związane z kajakami, między innymi Bydgoską Kajakową Masę Wodną. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na ten temat zapraszamy
do polubienia dedykowanego fanpage’a, który powstał, aby na bieżąco informować o tego typu imprezach:
https://www.facebook.com/KajakManiaBDG/

W firmowych spływach biorą udział pracownicy firmy wraz z rodzinami oraz przyjaciele firmy. Trasa oraz miejsce spływu jest zmieniana corocznie w celu urozmaicenia wyprawy. Uczestnicy poznają przepiękne krajobrazy Borów Tucholskich i otaczająca przyrodę. Po pokonaniu wyznaczonego etapu, wieczorem odbywa się wspólne biesiadowanie, nierzadko przy muzyce na żywo. Tradycją są także przygotowane przez organizatorów konkursy, zakończone wręczeniem drobnych upominków.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z roku 2008! Już niedługo udostępnimy też zdjęcia z kolejnych imprez i eventów kajakowych, w których braliśmy udział.

Spływ  Spływ  Spływ  Spływ  Spływ  Spływ  Spływ  Spływ   Spływ  Spływ  Spływ

Pozostałe w dziale
Prezes firmy Les Higiena Pan Łukasz Gliński regularnie bierze udział w różnych spływach kajakowych. Swoją pasją stara się zarazić również swoich pracowników.