Bydgoszcz zdrowa wolna od nałogów V 24.10.19

Jesteś w: Bydgoszcz zdrowa wolna od nałogów V 24.10.19

Podobnie, jak w zeszłym roku Les Higiena została partnerem akcji  „BYDGOSZCZ ZDROWA,WOLNA OD NAŁOGÓW V – Pokaż, że warto”. Organizatorami Forum Naukowego dla dzieci i młodzieży, byli m.in. Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy, Wojewódzki Inspektor Sanitarny, a także Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy. Impreza miała na celu zachęcić młodzież do poszukiwania wiedzy, możliwości wyjścia z uzależnień. Cieszymy się, że młodzież tak licznie angażuje się w tego typu projekty i że możemy być ich częścią. Laureatom konkursów serdecznie gratulujemy.

 

Pozostałe w dziale
5 grudnia w Hotelu City w Bydgoszczy odbyło się spotkanie szkoleniowe firm współpracujacych z Les Higiena.
Podobnie, jak w zeszłym roku Les Higiena została partnerem akcji  „BYDGOSZCZ ZDROWA,WOLNA OD NAŁOGÓW V – Pokaż, że warto”. 
Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk - święto obchodzone corocznie 15 października, zostało ustanowione przez ONZ w 2008 roku, jako akcja edukacyjna, której celem jest globalna edukacja na t…
Zapraszamy do Bydgoszczy, na Międzynarodowy Dzień Kajakarza Kayakmanię 2019, gdzie mamy przyjemność być jednym z głównych sponsorów tego fantastycznego wydarzenia!
 1 czerwca 2019 r. z okazji Dnia Dziecka odbył sie Wielki Bydgoski Mecz Charytatywny Metropolii Bydgoszcz.